برنامه یک روز رهبر انقلاب

ساخت وبلاگ
چکیده : برنامه یک روز رهبر انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «همه باید تلاش کنیم، شما یک جور تلاش می‌کنید، من... با عنوان : برنامه یک روز رهبر انقلاب بخوانید :

برنامه یک روز رهبر انقلاب

Barname-Yek-Rooz-Rahbari

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «همه باید تلاش کنیم، شما یک جور تلاش می‌کنید، من یک‌جور تلاش می‌کنم. خب، الحمدلله شما جوان هستید، تلاش‌تان هم آسان‌تر و هم موفق تر است. ما دیگر سنین پیری و در واقع به‌طور متعارف سنین بازنشستگی‌مان است. منتها ما بازنشستگی نداریم، ما تا آن دم آخر باید حرکت کنیم. لکن کار خودمان را می‌کنیم.
من به شما عرض بکنم، بنده همین روزهایی که الان در خدمت شما هستیم من کارم را از ساعت پنج صبح شروع می‌کنم. یعنی شروع کار من از ساعت پنج صبح است. بعد از نماز صبح می‌روم مشغول کار می‌شوم، تا بعد بیاییم و درس بگوییم، بعد برویم یک استراحتی بکنیم، باز مشغول کار بشویم تا ظهر و تا عصر و حالا تا هر وقت که بشود، تا شب.
الان هم که نزدیک ساعت ده است.بنده ساعت ده و ربع، ده و نیم معمولا دلم می‌خواهد بخوابم اگر بشود.

کار باید کرد برادران هرچه می توانید از این جوانی استفاده کنید، جوانانتان را هم تشویق کنید کار بزرگی در پیش دارید برای اداره این کشور، این کشور به شما جوان‌ها در آینده احتیاج دارد.»

پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR فیلم این بخش از بیانات رهبر انقلاب در دیدارجمعی از پاسداران سپاه حفاظت ولیّ امر و خانواده‌های آنان را منتشر کرد.

دانلود

برنامه یک روزه بدنسازی,برنامه یک روزه اطراف تهران,برنامه یک روز مدرسه,برنامه یک روز خوب,برنامه یک روز کاری,برنامه یک روز رئیس جمهور,برنامه یک روز بدون کیف,برنامه یک روز در میان بدنسازی,برنامه یک روز زندگی,برنامه یک روز کاری رئیس جمهور,...
نویسنده : Gomnam 313 بازدید : 36 تاريخ : جمعه 29 مرداد 1395 ساعت: 19:20