اعتراف «تشیع لندنی» به دریافت پول از انگلیس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وباعتراف «تشیع لندنی» به دریافت پول از انگلیس

EterafYaserAlHabib

اعتراف «تشیع لندنی» به دریافت پول از انگلیس

چند سالی است که رهبر حکیم انقلاب و علمای اعلام راجع به تهدید مروجان “تشیع لندنی” هشدار می‌دهند؛ شیعه‌نمایانی که با هزینه‌های سنگین تبلیغاتی، تمام همت خود را بر درآمیختن فرهنگ اصیل شیعه با جهالت و خشونت و قرار دادن آن در مقابل سایر فِرَق اسلامی معطوف کرده‌اند.

از بارزه های روشن این جماعت منحرف، تبلیغ عزاداری‌های خشن و ارائه چهره ای زشت از تشیع، مقابله با راهبرد وحدت اسلامی و تحریک اهل سنت علیه شیعیان است.

از جمله سردمداران تشیع انگلیسی فردی بنام “یاسر الحبیب” روحانی‌نمای کویتی مقیم لندن و صاحب شبکه ماهواره‌ای «فدک» می باشد.

او در سال ۲۰۰۱ اقدام به تأسیس تشکلی موسوم به “خدام المهدی” در کویت نمود، اما در سال ۲۰۰۴ به‌دنبال انتشار اظهارات تندی علیه جناب عایشه، مورد پیگرد قرار گرفت.

نامبرده پس از مدتی کوتاه با حمایت دولت انگلیس مشمول عفو قرار گرفت و ضمن دریافت پناهندگی از این کشور، شبکه ماهواره‌ای فدک را به زبان عربی در لندن تأسیس نمود.

این شبکه تا کنون جنجالی ترین شبکه شیعی در زمینه تحریک عواطف اهل سنت بر علیه شیعیان بوده و اهانت مستقیم به مقدسات اهل سنت را سرلوحه قرار داده است.

یاسر الحبیب که از حمایت جریان شیرازی برخوردار می‌باشد، به دلیل توهین های بدون حد و مرز  و بی محابا به اهل سنت، در بلاد اسلامی به عاملی مهم برای ایجاد نقار و دشمنی میان شیعه و سنی تبدیل شده است.

جالب اینجاست که دولت‌های غربی -به‌ویژه انگلیس- در پوشش آزادی بیان و عقیده، حداکثر حمایت مالی-امنیتی-تبلیغاتی را از این جریان افراطی بعمل می‌آورند تا محصول “تفرقه” را در کشورهای اسلامی برداشت کنند.

مستند حاضر، شامل اعترافات صریح شخص یاسر الحبیب و عناصر مؤثر تشیع لندنی است که نحوه پشتیبانی و تأمین آنان توسط دولت انگلیس را برملا می‌کند.

دانلود

- - , .
.

...
نویسنده : Gomnam 313 بازدید : 40 تاريخ : پنجشنبه 24 تير 1395 ساعت: 2:13

close
تبلیغات در اینترنت