مستند در عمق ناکامی

ساخت وبلاگ
چکیده : مستند در عمق ناکامی مستند “در عمق ناکامی” به انهدام شبکه تروریستی تکفیری داعش توسط سربازان گمنام ا... با عنوان : مستند در عمق ناکامی بخوانید :

مستند در عمق ناکامی

DarOmqeNakami

مستند “در عمق ناکامی” به انهدام شبکه تروریستی تکفیری داعش توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و خنثی‌سازی طرح خونین تروریست‌ها برای انفجار در ده‌ها نقطه تهران می‌پردازد. در این ویدئو، روایتی از اعترافات عوامل داعش و جزئیاتی از كشف و انهدام این گروه تروریستی تکفیری مشاهده می‌کنید.

این مستند شامل پخش اعترافات عوامل تکفیری تروریستی داعش و جزئیات جدیدی از كشف عملیات‌های این گروه تروریستی در 50 نقطه تهران می‌باشد. گفتنی است این عوامل به دریافت۶۰۰هزار یورو و جلسه مقابل پارك دانشجو اعتراف کرده‌اند.

در پایان خردادماه سال جاری وزارت اطلاعات کشورمان در اطلاعیه‌ای از خنثی‌سازی اقدام شیطانی تروریست‌های تکفیری در تهران خبر داد.

بر اساس این اطلاعیه گروهک ضد اسلامی و تروریستی – تکفیری، در طرح جنایتکارانه، سلسله بمب‌گذاری‌هایی در نقاط متعددی در عمق کشور و مشخصاً برای مناسبت‌های پیش رو تدارک دیده بود که با توکل و توسل و فداکاری‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در تهران و چند استان دیگر، اقدامات شیطانی تروریست‌های تکفیری خنثی‌سازی شد، تروریست‌ها بازداشت شدند و تعداد بمب‌های آماده انفجار و مقادیر انبوهی مواد اولیه انفجاری کشف و ضبط گردید.

عملیاتی که تروریست‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند، در قالب بمب‌گذاری و انفجار از راه دور، عملیات انتحاری، انفجار خودروی حامل مقادیر انبوه مواد انفجاری و با هدف انفجار در مراکز تجمع و پر تردد مردم بود که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام ماند.
دانلود

- - , .
.

...
نویسنده : Gomnam 313 بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 24 تير 1395 ساعت: 2:13